Jaunumi

Ekskursija uz Jēkabpilli

2012-01-13

Šajā klosterī nesen atgriezās Jakobštadtes Dievmātes Marijas ikona brīnumdarītāja. Mēs piedalījāmies dievkalpojumā, guvām svētību, uzzinājām daudzus jaunus un interesantus faktus, kā arī kopā papusdienojām ar klostera iemītniekiem.2010. g. 20. jūnijā mums izdevās doties jaukā ceļojumā uz Jēkabpili. Pateicoties Pavela Kolosova rūpēm mūsu ceļotāju grupu savās mājās viesmīlīgi uzņēma Svētā Gara vīriešu klostera iemītnieki.

Tajā pat dienā mēs apmeklējām vienu no skaistākajām Latvijas vietām - „Lāčplēša gultu" Lielvārdē, kur Daugavas krastā atrodas tautā šādi saukts milzīgas laukakmens. Teika vēstī, ka Lāčplēsis nav gājis bojā cīņā ar Melno bruņinieku un naktīs viņš dodas šurp, lai atpūstos uz lielā akmens. Ja nakts ir auksta, tad lāčplēsis apsedzas ar laukakmeņa augšējo daļu, kura atrodas blakus „Lāčplēša gultai". Mēs pielikām rokas laukakmenim un bija jūtems, ka tas izstaro patīkamu siltumu. Ikviens no mums saņēma savu daļiņu siltuma un cerēsim, ka tas mums nesīs veiksmi.

Ceļojums, pēc visu domām, bija lielisks. Laika apstākļi tajā dienā bija mums labvēlīgi un mēs guvām masu pozitīvas enerģijas.

atpakaļ