Jaunumi

Labdarības koncerts Rīgas Kongresu namā

2012-05-05

2012. gada 5. maijā Rīgas Kongresu namā notika labdarības koncerts, kas bija veltīts Mātes dienas svinībām. Mēs esam ļoti pateicīgi Valentīnai Volodko un organizācijai «Sevietes par Saskaņu» (www.sievietesparsaskanu.lv) par viņu līdzdalību šādā jaukā pasākumā.

Uz koncertu tika aicināti 1200 pensionāri, invalīdi, Rīgas un Tukuma bērnu namu audzēkņi, kā arī Rīgas maznodrošinātie iedzīvotāji. Koncertā piedalījās 160 bērni no dažādiem radošajiem kolektīviem un nacionālo minoritāšu skolām, kā arī 46 pieaugušie dalībnieki no senioru kolektīviem: koris „Ilgas” no invalīdu biedrības „ASPAZIJA”, Latvijas Baltkrievu biedrības kolektīvs "Надзея" un Vangažu Krievu biedrības vokālais kolektīvs „Krievu kadriļa”. Galvenais koncerta mērķis bija nodemonstrēt kopienu, kuras mīt Latvijā, vienotību, cieņu attiecībā pret citu tautu atšķirīgo kultūru, kā arī cieņas ieaudzināšanu bērnos un jauniešos pret veciem cilvēkiem un invalīdiem.

Kongresu nama foajē tika izvērsta bērnu radošo darbu un biedrības MOTUS VITA biedru radošo darbu, kuri ir tapuši art-terapijas programmas ietvaros, izstāde. Biedrības MOTUS VITA biedru radošie darbi bija izgatavoti dekupāžas stilā, akvareļi, zīmējumi uz zīda un stikla, un tie izraisīja lielu interesi pasākuma dalībnieku un koncerta apmeklētāju vidū. Īpaši viesiem iepatikās Valerijas Aleksandrovas, Madaras Siliņas un Ludmilas Andrejevas darbi.

atpakaļ