Jaunumi

MOTUS VITA mākslas priekšmetu izsole

2013-01-26

 

No 27. līdz 30. decembrim Sabiedrība MOTUS VITA sadarbībā ar mākslas galeriju  ARTLAS, interneta vietnē www.artlas.eu organizēja virtuālu izsoli, kurā tiks piedāvāti cilvēku ar ierobežotām spējām roku darbi. Šī izsole notiks projekta „Art-terapija” ietvaros, kura mērķis ir ļaut visiem projekta dalībniekiem izjust  iesaistīšanu sabiedriskajā dzīvē, gūt daudz pozitīvu emociju un komunicēšanās prieku, kā arī nodemonstrēt radošā procesa rezultātus.

 

Izsolē tika sniegti darbi dažādās tehnikās  - gan  gleznojumi uz zīda, gan gleznojumi ar guašu, akvareles, gleznojumi uz stikla, lādītes un dēlīši dekupāžās tehnikā, dekoratīvie darbi filcēšanas tehnikā, un citi. Katrs no šiem roku darbiem var būt par brīnišķīgu Ziemassvētku dāvanu vai par unikālu interjera dekoru. Savukārt, visu šo darbu autoriem, ņemot vērā viņu specifiskās vajadzības un dzīves apstākļus, interese par viņu daiļradi būtu ne tikai liels prieks un lieliska dāvana, bet arī  jūtams atbalsts.

Līdzekļi, kas iegūti izsolē, tika nodoti darbu autoriem. Tātad, cilvēkiem ar invaliditāti, ir iespēja nopelnīt ar savam rokām, lai papildinātu savus nelielos invaliditātes pabalstus.

atpakaļ