Motus Vita Kaļiņingradā! Starptautiskā humanitārā misija «Паруса духа-2018»

Motus Vita piedalījās starptautiskās humanitārās misijas «Паруса духа» (“Gara buras”) finālā. Tā bija lieliska iespēja dalīties pieredzē par sociālām inovācijām ar kolēģiem no dažādām valstīm. Pasākuma rīkotāji regulāri lasa lekcijas par to, kā cilvēki ar ierobežotām iespējām var realizēt sevi dažādās jomās. Inkluzīvās autormetodes ir ļoti pieprasītas lielos uzņēmumos. Starptautiskā foruma ietvaros “Motus Vita” arī...

Motus Vita piedalījās starptautiskās humanitārās misijas «Паруса духа» (“Gara buras”) finālā. Tā bija lieliska iespēja dalīties pieredzē par sociālām inovācijām ar kolēģiem no dažādām valstīm. Pasākuma rīkotāji regulāri lasa lekcijas par to, kā cilvēki ar ierobežotām iespējām var realizēt sevi dažādās jomās. Inkluzīvās autormetodes ir ļoti pieprasītas lielos uzņēmumos. Starptautiskā foruma ietvaros “Motus Vita” arī prezentēja savu skatījumu par inklūzijām mūsdienu pasaulē.

Kaļiņingradā, misijas finālā notika regate. Pirms tam komanda paspēja atbraukt uz Latviju, Igauniju, Somiju, Zviedriju, Lietuvu un Poliju.

Izsakām pateicību organizatoriem – sociālajai kustībai «Белая трость» (“Baltais spieķis”) par iespēju piedalīties šajā fantastiskajā projektā.