Jauna māja biedrībai MOTUS VITA

Sociālā solidaritāte un paaudžu sadarbība – ar tādu vadmotīvu 17. septembrī 2013. gadā Rīgā Ūnijas ielā 49  tika atklāts daudzfunkcionāls dienas centrs “Paaudzes”. Centrs “Paaudzes” no šīs dienas kļuva par mājvietu visiem biedrības MOTUS VITA biedriem. “Pēc šādiem labiem darbiem pieaug pieprasījums,” – teica, atklājot centru Rīgas domes priekšsēdētājs Nils Ušakovs, ” un šis ir...

Sociālā solidaritāte un paaudžu sadarbība – ar tādu vadmotīvu 17. septembrī 2013. gadā Rīgā Ūnijas ielā 49  tika atklāts daudzfunkcionāls dienas centrs “Paaudzes”.

Centrs “Paaudzes” no šīs dienas kļuva par mājvietu visiem biedrības MOTUS VITA biedriem.

“Pēc šādiem labiem darbiem pieaug pieprasījums,” – teica, atklājot centru Rīgas domes priekšsēdētājs Nils Ušakovs, ” un šis ir patiesi labs darbs.Galvenais, ka šeit ir ielikta dvēsele, un es gribu novēlēt, lai dvēsele šeit iemājotu uz visiem laikiem. ”
Dienas centrā ir vieta ārstnieciskās vingrošanas nodarbībām uz dažādiem trenažieriem fizioterapeita uzraudzībā, datoru klase, šūšanas darbnīca, mācību klase, bibliotēka, kapella, rotaļu laukums, telpas atpūtai un svētkiem. Šeit var saņemt arī psihologa un sociālā darbinieka konsultāciju.

Atklāšanas dienā centrā “Paaudzes” notika arī pirmā nodarbība mākslas terapijā. Tagad tādas nodarbības jaunajā ēkā būs regulāras.