Starptautiskā ALS/NMD konference

2013. gada 3.-4. decembrī Milānā notika ALS / MND saslimšanas alianses (International Alliance of ALS/MND Associations ikgadējā sanāksme. Motus Vita pārstāvji arī piedalījās pasākumā. Sanāksmē piedalījās asociāciju pārstāvji no no Vācijas, Austrālijas, Beļģijas, Islandes, Taivānas, Amerikas, Brazīlijas, Argentīnas, Izraēlas un daudzām citām valstīm. Daudz jauna, interesanta un noderīga tika pārņemts no citu valstu kolēģiem kopīgajam...

2013. gada 3.-4. decembrī Milānā notika ALS / MND saslimšanas alianses (International Alliance of ALS/MND Associations ikgadējā sanāksme. Motus Vita pārstāvji arī piedalījās pasākumā. Sanāksmē piedalījās asociāciju pārstāvji no no Vācijas, Austrālijas, Beļģijas, Islandes, Taivānas, Amerikas, Brazīlijas, Argentīnas, Izraēlas un daudzām citām valstīm. Daudz jauna, interesanta un noderīga tika pārņemts no citu valstu kolēģiem kopīgajam darbam.
Sanāksmes temats bija pagājušajā gada jautājumu apspriešana, nākotnes plāni, bet galvenais – vēl efektīvākas metodes, lai palīdzētu cilvēkiem ar ALS / MND saslimšanām.
Tā tikšanās rezultātā tika izveidotas attiecības ar jaunām organizācijām un nostiprināti jau esošie kontakti.
Šis brauciens bija iespējams, pateicoties Olainfarm finansiālajam atbalstam.
Paldies visiem, kas atbalstīja mūs un šo braucienu darīja iespējamu!