Organizācijas Jaunatne ar misiju ( JAM ) ( Jaunatne ar Misiju ) pārstāvji viesojas pie MOTUS VITA

Tik daudz jautājumu, uz kuriem gribas rast atbildes. Kāpēc tik daudzi cilvēki ir depresīvi? Kas ir piedošana ? Kā uzvarēt vienaldzību ? Kā atrast savu mērķi dzīvē ? Kas notiek cilvēka dvēselē? Kāpēc cilvēki kļūst naidīgi un agresīvi? Atbildes uz šiem jautājumiem, bez šaubām meklē ikviens no mums. Atrast šīs atbildes bieži vien ir grūti...

Tik daudz jautājumu, uz kuriem gribas rast atbildes. Kāpēc tik daudzi cilvēki ir depresīvi? Kas ir piedošana ? Kā uzvarēt vienaldzību ? Kā atrast savu mērķi dzīvē ? Kas notiek cilvēka dvēselē? Kāpēc cilvēki kļūst naidīgi un agresīvi?
Atbildes uz šiem jautājumiem, bez šaubām meklē ikviens no mums. Atrast šīs atbildes bieži vien ir grūti un tas ir iespējams tikai reālajā dzīvē, un tikai tiekoties ar citiem cilvēkiem.
21. janvārī Motus Vita dalībnieki tikās ar misionāriem no starptautiskās organizācijas Jaunatne ar misiju (YWAM).
Cilvēki no dažādām valstīm (ASV , Kanādas , Norvēģijas , Latvijas) dalījās ar savu dzīves pieredzi un apsprieda jautājumus, kuri uztrauc jebkuru cilvēku, neatkarīgi no ādas krāsas un tautības.

Tikšanās laikā tika dzirdēta interesanta lekcija par  YWAM skolu Havaju salās, tikšanās noslēgumā visus gaidīja tējas dzeršana draudzīgā un siltā atmosfērā.

Liels paldies visiem par piedalīšanos!