Biedrībai „Motus Vita” dzimšanas diena

Šogad „Motus Vita” sasniedza savu piekto dzimšanas dienu. Pa šo laika periodu „Motus Vita” organizācijas biedri paveikuši daudz, lai uzlabotu savu dzīvi, piepildot to ar prieku un atbalstot viens otru. Braucām ekskursijās, apmeklējām izstādes, uzlabojām sadzīves apstākļus, proti, uzdāvinājām vairākiem organizācijas biedriem datorus, kā arī palīdzējām apgūt jaunās tehnoloģijas. Tie, kas juta nepieciešamību pēc tehniskiem...

Šogad „Motus Vita” sasniedza savu piekto dzimšanas dienu. Pa šo laika periodu

„Motus Vita” organizācijas biedri paveikuši daudz, lai uzlabotu savu dzīvi, piepildot to ar prieku un atbalstot viens otru.

Braucām ekskursijās, apmeklējām izstādes, uzlabojām sadzīves apstākļus, proti, uzdāvinājām vairākiem organizācijas biedriem datorus, kā arī palīdzējām apgūt jaunās tehnoloģijas. Tie, kas juta nepieciešamību pēc tehniskiem palīglīdzekļiem, tika pie ratiņkrēsliem, pacēlājiem, daudzfunkcionālām gultām un citām palīgierīcēm. Daudzi izgāja art-terapijas programmu, kas atvēra dvēseli. Viss tika darīts, lai jebkurš invalīds nejustu savu smago diagnozi, bet baudītu dzīvi, priecājoties par šodienu.

Par godu „Motus Vita” piecu gadu jubilejai šā gada 5. septembrī notika labdarības koncerts, kuru organizēja Viktorijas Korņejevas „ALEGRIA EVENT CENTER” un Aleksa Dobrovoļska „OMNI SPACE – CoWorking centrs”. Koncertā piedalījās daudz jauku mākslinieku:

„Alekss Silvērs & Liera Štein, Tatjana Lukašenkova, Kamilla Kļaviņa, Nataly Tumsevica, Svetlana Trofimova, Kristiana Just, Alina Feldman, Elina Ivaglo, Tina Notte, Boris Levi, Janin Studio, Jekaterina Korņejeva, Diana & Anna Judelson, Valērijs Komisarenko, Anžela Serkeviča (Twins Peek), Elizabeta Štolc un Iļja Štolc, Stella Tumanovska, Samanta Kobakova.”

Koncerta laikā notika labdarības izsole, ko nodrošināja Latvijā pazīstami cilvēki:

„Agnese Zeltiņa, Andrejs Mamikins, Anna Cine, Alla Dzevaltovska, Alex von Hann-Holostoff, Jevgenija Šafranek, Jeļena Tonova, Jeļena Ušakova, Jana Mille, Elena Kuzmishkina, Ieva Adams, Ilona Pulkstene un daudzi citi.

Svētku vakars norisēja siltā un draudzīgā atmosfērā. Patīkami bija redzēt starojošus un smaidīgus cilvēkus. Svētki bija visiem, gan pasākuma organizētājiem, gan tā dalībniekiem, gan arī skatītājiem. Neviens nevēlējās pasākuma beigas. Koncerta laikā vairākas reizes uz skatuves tika izsaukta Mihaila Čehova Rīgas Krievu Drāmas teātra vadošā aktrise Tatjana Lukašenkova.

Fotomāksiniece Ilona Pulkstene par pasākumu izteicās tā: „Koncerts bija lielisks. Tāpat arī cilvēki un atmosfēra, kurā es iegrima. Baidos, ka nevaru atrast vārdus, lai dalītos sajūtās, kas mani pārņēma. Palīdzot citiem, daudz vairāk mēs palīdzam sev. Un jūs visi man palīdzējāt!”

Visi „Motus Vita”dalībnieki pateicas mūsu brīvprātīgajiem, mīļajiem cilvēkiem, bez kuru līdzdalības mums nebūtu silti: „Valērijai Kozlovai, Jekaterinai Tučkovai, Santai Dzenei, Katerinai Verbilo, Tatjanai Lukinai, Jekaterinai Deksnei, Helenai Vinogradovai, Viktorijai Korņejevai, Vadimam Meleško.”

Mēs pateicamies par pastāvīgu atbalstu Borisa un Ināras Teterovu Fondam, Starptautiskās Alianses ALS/MND asociācijai, Rīgas Domes Sociālo jautājumu komitejai, SIA Berlin-Chemie/Menarini Baltic, Rīgas domes Izglītības, kultūras un sporta departamentam, AS „Olainfarm”, Sanofi-aventis Latvia SIA, Rīgas Domes Labklājības departamentam.