No Art – terapijas līdz Art Brut mākslai.

2014. gada 23. novembrī plkst.17:00 notika Starptautiskās mākslas izstādes ART Rīgā 2014 oficiālā atklāšana, kas ir iecerēts kā ikgadējs ilgtermiņa projekts, kurā tiek aicināti piedalīties nozares profesionāļi no visas pasaules: labākās mākslas galerijas, specializēto žurnālu izdevēji, kritiķi. Šī nozīmīgā kultūras notikuma ietvaros 27.novembrī cilvēku ar īpašām vajadzībām biedrība Motus Vita rīkoja pasākumu ar nosaukumu “Ilgais...

2014. gada 23. novembrī plkst.17:00 notika Starptautiskās mākslas izstādes ART Rīgā 2014 oficiālā atklāšana, kas ir iecerēts kā ikgadējs ilgtermiņa projekts, kurā tiek aicināti piedalīties nozares profesionāļi no visas pasaules: labākās mākslas galerijas, specializēto žurnālu izdevēji, kritiķi.
Šī nozīmīgā kultūras notikuma ietvaros 27.novembrī cilvēku ar īpašām vajadzībām biedrība Motus Vita rīkoja pasākumu ar nosaukumu “Ilgais ceļš cilvēkiem ar īpašām vajadzībām no mākslas terapijas līdz Art Brut mākslai”.
Pasākuma ietvaros Motus Vita biedrības locekļiem un draugiem bija iespēja iepazīties ar izstādes objektiem: Salvadora Dali darbu oriģināliem, Marka Šagāla un daudzu citu laikabiedru darbiem.
Par pasākuma goda viesi kļuva sabiedriskā darbiniece Jeļena Tonova, kura dalījās savās zināšanās par rokdarbu jomā. Tika atklāti sekmīgas rokdarbu pārdošanas smalkumi, noformēšanas noslēpumi un psiholoģiskie aspekti pārdošanas veicināšanai.
Turpinājumā Valērija Kozlova, biedrības Motus Vita projektu vadītāja kopā ar biedrības priekšsēdētāju Valēriju Rakovu stāstīja par to kā aizsākās mākslas terapijas nodarbības 2010. gadā, kādas grūtībām bija organizatoru ceļā un par Art Brut mākslas rezultātiem pēdējo četru gadu laikā.
Šā perioda rezultāts bija 9 mākslas terapijas dalībnieku projekta izstādes, milzīgs daudzums pozitīvu emociju un neizmērojama laime.
Cilvēku ar īpašām vajadzībām biedrība Motus Vita sirsnīgi pateicas SIA “Happy Art Museum” par ielūgumu rīkot šo pasākumu Starptautiskās mākslas izstādes ART Rīga 2014 ietvaros.

Mēs ar lepnumu aicinām Jūs uz mūsu kārtējo 10. izstādi, kura notiks 2014. gada 12. decembrī T/C Galleria Riga 7. stāvā.