Atpūtas vakars Baltic Beach Hotel

gada 23. augustā izsmalcinātajā Baltic Beach Hotel zālē Jūrmalā notika sabiedriskās organizācijas MOTUS VITA dalībnieku un mūsu viesu svinīgās vakariņas. Tikšanās iemesli bija uzreiz vairāki. Tie bija: sestā MOTUS VITA dibināšanas gadadiena un tikko kā veiksmīgi notikusī mūsu organizētā 11. starptautiskā ALS / MND Ziemeļvalstu konference un vienkārši iespēja baudīt sadraudzību vienam ar otru siltajā...

  1. gada 23. augustā izsmalcinātajā Baltic Beach Hotel zālē Jūrmalā notika sabiedriskās organizācijas MOTUS VITA dalībnieku un mūsu viesu svinīgās vakariņas. Tikšanās iemesli bija uzreiz vairāki. Tie bija: sestā MOTUS VITA dibināšanas gadadiena un tikko kā veiksmīgi notikusī mūsu organizētā 11. starptautiskā ALS / MND Ziemeļvalstu konference un vienkārši iespēja baudīt sadraudzību vienam ar otru siltajā vasaras vakarā rietošās saules staros Rīgas jūras līča krastā.

Visu vakaru mūs pavadīja apburoša mūzika talantīgu mākslinieku izpildījumā. Jūras šalkas, vasaras lietus smarža, raudošas dvēseles skaņas, norietošās saules čuksti, to visu kopā, patiesi sirsnīgi un dziļām šaltīm zālē caur savu brīnumu saksofonu ienesa Sergejs Boicovs. Satriecošais Aleksa Silvēra & Lieras Šteinas duets mūs pilnīgi iekaroja ar savu dziļi patieso sniegumu. Gribētos dzīvot un priecāties mūzikas skavās. Bet Tamāra Caurkubule lika džeza cienītāju sirdīm trīsēt no prieka. Un spriežot pēc apbrīnas pilnajiem skatieniem, bija pilna zāle ar džeza mīļotājiem. Šo visu mūzikas triecienšalti mierīgi un pārliecinoši vadīja Pāvels Bodrovs.
Un šo visu brīnišķīgo izrādi organizēja un sirsnīgi vadīja mūsu uzticamā draudzene, brīnišķīgā Jeļena Tonova. Mēs esam pateicīgi Jeļenai un visai radošajai komandai par patiesi jauko dāvanu!