Dzeja kopā ar mūziku

gada 3. oktobrī notika kārtējā tikšanās “Biblioterapijas” projekta ietvaros. Šī tikšanās bija veltīta dzejai, kas apvienota kopā ar mūziku, tas ir – dziesmām. Mēs vēlējāmies saprast, kā rodas dzejolis, mūzika un kā tas viss savienojas dziesmā. Tikšanās goda viesis bija gados jauna, bet ļoti talantīga un apdāvināta meitene Anna Judelsone. Anna ne tikai ir apveltīta...

  1. gada 3. oktobrī notika kārtējā tikšanās “Biblioterapijas” projekta ietvaros.
    Šī tikšanās bija veltīta dzejai, kas apvienota kopā ar mūziku, tas ir – dziesmām.
    Mēs vēlējāmies saprast, kā rodas dzejolis, mūzika un kā tas viss savienojas dziesmā.
    Tikšanās goda viesis bija gados jauna, bet ļoti talantīga un apdāvināta meitene Anna Judelsone. Anna ne tikai ir apveltīta brīnumainu balsi un ir daudzkārtēju konkursu uzvarētāja, bet arī pati ir autore un savu sacerēto dziesmu izpildītāja.
    Anna dalījās ar viesiem savās izjūtās par to, kā dzimst viņas dziesmas un kas ir tā priekšnosacījums.

Jāpasaka, ka Anna uz tikšanos atnāca kopā ar vecmāmiņu un vectētiņu, kuri ir viņas talanta pielūdzēji jau no ļoti agriem gadiem.
Annas vecmāmiņa dalījās savās atmiņās par to, kāda bija mazā meitene Anna agrā bērnībā un par to, kā viņa sāka rakstīt dzeju un sacerēt mūziku.
Mēs vēlreiz vēlamies pateikties Annai Judelsonei par viņas atsaucību un dāvāto prieku!
Otrā tikšanās daļa bija sava veida eksperiments. Šī eksperimenta mērķis bija noskaidrot vai katrs cilvēks var rakstīt dzeju, sacerēt mūziku un tādējādi radīt dziesmu.

Šajā procesā bija iesaistīti visi viesi. Uzdevums sastāvēja no tā, ka katrs dalībnieks pēc kārtas piedāvāja atskaņas iepriekšējai frāzei. Pēc tam, visi kopā mēs izdomājām melodiju un pievienojām tai dzeju.
Tādējādi kolektīvais radošais process deva savus rezultātus: pasaulei piedzima DZIESMA!
Visi dalībnieki bija apmierināti! Visi kopā dziedāja dziesmas un piedāvāja sarīkot vēl vairākas nodarbības, kas veltītas dziesmai.
Mēs izsakām milzīgu pateicību Happy Art Museum par palīdzību šīs tikšanās organizēšanā!