Semināri starptautiskajā lidostā “Rīga”

gada 25. janvārī un 13.februārī starptautiskās lidostas “Rīga” mācību centrā notika semināro lidostas darbiniekiem, kas strādā tieši ar pasažieriem. Semināru galvenais mērķis bija sniegt darbiniekiem informāciju par to, kā nodrošināt maksimālo komfortu un drošību cilvēkiem ar īpašām vajadzībām. Apmācību vadīja MOTUS VITA pārstāves Aleksandra Gromova un Sabīne Mikulāne. Aleksandra Gromova pastāstīja par īpatnībām, kas piemīt...

gada 25. janvārī un 13.februārī starptautiskās lidostas “Rīga” mācību centrā notika semināro lidostas darbiniekiem, kas strādā tieši ar pasažieriem. Semināru galvenais mērķis bija sniegt darbiniekiem informāciju par to, kā nodrošināt maksimālo komfortu un drošību cilvēkiem ar īpašām vajadzībām.

Apmācību vadīja MOTUS VITA pārstāves Aleksandra Gromova un Sabīne Mikulāne. Aleksandra Gromova pastāstīja par īpatnībām, kas piemīt personām ar neiromuskulārās grupas saslimšanām, kā arī kam tieši būtu jāpievērš īpaša uzmanība un kā būtu jārīkojas, lai šo personu uzturēšanās lidostā būtu maksimāli ērta.  Sabīne Mikulāne sīkāk pastāstīja par tehniskajiem palīglīdzekļiem, ko paraksti izmanto cilvēki ar neiromuskulārām slimībām. Tika izskatīti galvenie aprīkojuma pareizās lietošanas aspekti.