Ceļš uz veselību caur mākslu

“Neticu!” – šo slavenā krievu teātra režisora un pasniedzēja Staņislavska teicienu noteikti pazīst ikviens, kurš interesējas par teātri. Bet kā lai panāk to, ka Tev notic ne tikai Staņislavskis, bet arī apkārtējie? Kas tam ir nepieciešams? Kas man traucē? Tieši šos savus “noslēpumus” mēs arī cenšamies atklāt aktiermākslas nodarbībās kopā ar teātra pedagogu Tatjanu Čerkovsku...

“Neticu!” – šo slavenā krievu teātra režisora un pasniedzēja Staņislavska teicienu noteikti pazīst ikviens, kurš interesējas par teātri. Bet kā lai panāk to, ka Tev notic ne tikai Staņislavskis, bet arī apkārtējie? Kas tam ir nepieciešams? Kas man traucē? Tieši šos savus “noslēpumus” mēs arī cenšamies atklāt aktiermākslas nodarbībās kopā ar teātra pedagogu Tatjanu Čerkovsku un režisoru Andreju Garkavi (STADIA mākslas platforma).

Šāda veida treningi vispirms palīdz dalībniekiem izprast sevi, atrast sevī tos psiholoģiskos blokus un iekšējo saspringumu, kas apgrūtina pašizpausmi, neļaujot būt saklausītam un saprastam.  Neapšaubāmi, strādājot ar sevi, cilvēks novērš iekšējos traucēkļus, kas neļauj viņam pilnvērtīgi dzīvot. Dzīve pierāda, ka rezultātā nostiprinās pārliecība sevī, savos spēkos un iespējās. Un tas ir drošs solis atveseļošanās ceļā.