Vasaras nometne „Izaicinājums 5”, 2012. Wings for Wheels.

Jūlija sākumā mums izdevās atpūsties vasaras nometnē Raiskumā. Neskatoties uz to, ka vasara šogad nav īpaši silta, nedēļa nometnē palika atmiņā ar lielisku vasaras laiku. Bet laika apstākļi bija tikai fons, bet saturs bija ļoti piesātināts un ārkārtīgi interesants. Milzīgs paldies par to nometnes organizētājiem Evelīnai un Kasparam Apiņiem un Ailitai Kukai. Atpūta padodās, kad...

Jūlija sākumā mums izdevās atpūsties vasaras nometnē Raiskumā. Neskatoties uz to, ka vasara šogad nav īpaši silta, nedēļa nometnē palika atmiņā ar lielisku vasaras laiku. Bet laika apstākļi bija tikai fons, bet saturs bija ļoti piesātināts un ārkārtīgi interesants. Milzīgs paldies par to nometnes organizētājiem Evelīnai un Kasparam Apiņiem un Ailitai Kukai.

Atpūta padodās, kad tā ir piesātināta ar interesantiem pasākumiem. Un šajā gadā tas nepietrūka. Interesantas un izglītojošas lekcijas nomainījās ar kustīgām spēlēm, mākslas nodarbībām un jautrām viktorīnām. Pietika darba arī fizioterapeitiem, kuri vadija individuālas nodarbības visas nometnes garumā

Kā vienmēr bija daudz mūzikas un dziesmu Railijas izpildījumā, kura atbrauca no Norvēģijas. Bet ciemos atbraukušaja Rīgas Gospelkora koncerts bija vienkārši satriecošs. Un jau pec koncerta nobeiguma draudzīgā un neformālā atmosfērā vēl ilgi skanēja dziesmas mūziķu un nometnes dalībnieku izpildijumā.

Bet diena, pavadītā zirgu sporta bāzē „R&R SPORTA ZIRGI” ilgi paliks mūsu atmiņās. Saskarsme ar dzīvniekiem vienmēr ir patīkama, bet saskarsme īpaši ar zirgiem ir milzīgs prieks. Daudziem izdevās sajūst sevi zirgā treneres Rufīnas Jurašas uzraudzībā un kaut uz laiku aizmirst par ratiņkrēslu.

Un protams, galvenā vasaras nometnes bagātība ir satikšanas ar draugiem pasakaini skaistā dabā svaigā un pat garšīgā gaisā, dziesmas un dzeja pie ugunskura un pārliecība, ka apkārt tev ir draugi.