MOTUS VITA mākslas priekšmetu izsole

No 27. līdz 30. decembrim Sabiedrība MOTUS VITA sadarbībā ar mākslas galeriju  ARTLAS, interneta vietnē www.artlas.eu organizē virtuālu izsoli, kurā tiks piedāvāti cilvēku ar ierobežotām spējām roku darbi. Šī izsole notiks projekta „Art-terapija” ietvaros, kura mērķis ir ļaut visiem projekta dalībniekiem izjust  iesaistīšanu sabiedriskajā dzīvē, gūt daudz pozitīvu emociju un komunicēšanās prieku, kā arī nodemonstrēt...

No 27. līdz 30. decembrim Sabiedrība MOTUS VITA sadarbībā ar mākslas galeriju  ARTLAS, interneta vietnē www.artlas.eu organizē virtuālu izsoli, kurā tiks piedāvāti cilvēku ar ierobežotām spējām roku darbi. Šī izsole notiks projekta „Art-terapija” ietvaros, kura mērķis ir ļaut visiem projekta dalībniekiem izjust  iesaistīšanu sabiedriskajā dzīvē, gūt daudz pozitīvu emociju un komunicēšanās prieku, kā arī nodemonstrēt radošā procesa rezultātus.

Izsolē tiek sniegti darbi dažādās tehnikās  – gan  gleznojumi uz zīda, gan gleznojumi ar guašu, akvareles, gleznojumi uz stikla, lādītes un dēlīši dekupāžās tehnikā, dekoratīvie darbi filcēšanas tehnikā, un citi. Katrs no šiem roku darbiem var būt par brīnišķīgu Ziemassvētku dāvanu vai par unikālu interjera dekoru. Savukārt, visu šo darbu autoriem, ņemot vērā viņu specifiskās vajadzības un dzīves apstākļus, interese par viņu daiļradi būtu ne tikai liels prieks un lieliska dāvana, bet arī  jūtams atbalsts.