Labas un skaistas dienas

gada 18. decembrī Rīgā, salonā ESTRA Daiļuma studija tika rīkota labdarības akcija, kurā 10 sievietes no cilvēku biedrības ar īpašām vajadzībām Motus Vita, tika pārveidotas ar profesionālu frizieru, stilistu, grima mākslinieku un manikīra palīdzību. Visu brīnumainopārvērtību procesu uzņēma profesionāli fotogrāfi. Visa notikumu gaitā bija bufetes galds ar uzkodām, kur ikviens viesis un dalībnieks varēja palutināt...

  1. gada 18. decembrī Rīgā, salonā ESTRA Daiļuma studija tika rīkota labdarības akcija, kurā 10 sievietes no cilvēku biedrības ar īpašām vajadzībām Motus Vita, tika pārveidotas ar profesionālu frizieru, stilistu, grima mākslinieku un manikīra palīdzību. Visu brīnumainopārvērtību procesu uzņēma profesionāli fotogrāfi. Visa notikumu gaitā bija bufetes galds ar uzkodām, kur ikviens viesis un dalībnieks varēja palutināt sevi, iedzert tasi kafijas vai tējas . Beigās, katra dalībniece saņēma daudz dāvanu un rožu pušķi.
    Visas dāmas bija apmierinātas ar rezultātu. Un visi bija meistari laimīgi, ka viņi spēja uzdāvāt Jaungada brīnumu 10 sievietēm ar īpašām vajadzībām.

Mēs vēlamies izteikt milzīgu pateicību :

1 . Salonam ESTRA Daiļuma studija personīgi saimniecei Eva Strautmalei un visam darbinieku kolektīvam
2 . Uzņēmumam Matrix – profesionālā matu kosmētika
3 . Flowersriga.lv uzņēmumam par brīnišķīgajiem pušķiem

4 . Profesionālajam fotogrāfam Borisam Kaplānam
5 . Izdevniecībai KONTINENTS – par grāmatām dalībniecēm
6 . Uzņēmumam AVON
7 . Uzņēmumam Pūre
8 . Uzņēmumam Neways un neatkarīgajam izplatītājam Larisai Brehovai
9 . Svetlanai Andrejevai – par uzkodām
10 . Informācijas portālam Mixnews
11 . 3ade.lv – portālam par skaistumu, veselību un sevis personīgo kopšanu
12 . Profesionālajai fotogrāfei Ellīnai Jevgraškinai