ART BRUT. PRIEKS RADĪT

Jau otro gadu starptautiskās mākslas izstādes „Art Riga Fair 2015” rīkotāji aicina MOTUS VITA kolektīvu piedalīties pasākumos ne tikai apmeklētāju, bet arī šā nozīmīgā starptautiskā projekta aktīvu dalībnieku lomā. Mums tas ir liels gods. Izrādīt mūsu talantīgo mākslinieku sasniegumus vienā platformā ar atzītu meistaru darbiem no visām pasaules malām – tas ir ko vērts! Mūsu...

Jau otro gadu starptautiskās mākslas izstādes „Art Riga Fair 2015” rīkotāji aicina MOTUS VITA kolektīvu piedalīties pasākumos ne tikai apmeklētāju, bet arī šā nozīmīgā starptautiskā projekta aktīvu dalībnieku lomā. Mums tas ir liels gods. Izrādīt mūsu talantīgo mākslinieku sasniegumus vienā platformā ar atzītu meistaru darbiem no visām pasaules malām – tas ir ko vērts!

Mūsu pasākums bija ļoti sirsnīgs, emocionāls un noritēja pacilātā gaisotnē. Tā autores un vadītājas Jekaterina Tučkova un Olga Mihailova piemeklēja siltus, aizkustinošus vārdus, stāstot par mūsu meistariem. Talantīgais džezmenis – saksofonists Sergejs Bojcovs nodrošināja pasākuma pavadījumu ar brīnišķīgu, izteiksmīgu mūziku. Par patīkamu pārsteigumu viesiem kļuva jauku multfilmu varoņu parādīšanās ar daudziem krāsainiem baloniem. Tiem bija piestiprinātas darbu reprodukcijas, kuru autori ir mūsu mākslinieki: Valērija Aleksandrova, Ailita Kuka, Tatjana Levčenkova, Madara Siliņa, Ludmila Andrejeva, Irina Zagoruļko.

Par pasākuma kulmināciju kļuva Svetlanas Ginteres dokumentālā filma „MOTUS VITA mākslinieki”. Svetlana savā filmā tik sirsnīgi pastāstīja par mākslas lomu cilvēka dzīvē, par konkrētām radošām personām.

Mākslas svētku nobeigumā viesi piedalījās kopīgās gleznas radīšanā. Ikviens no līdzautoriem atstāja uz papīra daļu no savām domām, pasaules skatījuma, iespējams, arī savu viskvēlāko vēlēšanos.

Pateicamies „Art Riga Fair 2015” rīkotājiem Dagam Vidulejam un Gaļinai Maksimovai par šo brīnišķīgo iespēju.