Biedrība “Motus Vita” saņēma atzinību nominācijā “Sociālā kampaņa”

Šī gada 3. decembrī īpašā apbalvošanas ceremonijā tika paziņoti konkursa “Gada balva personu ar invaliditāti atbalstam” balvu saņēmēji. Konkursu organizēja Tiesībsarga birojs, sadarbībā ar Latvijas Nacionālo bibliotēku un Invalīdu un viņu draugu apvienību “Apeirons”. Galveno balvu un atzinības rakstu saņēmēju vidū ir gan lielākas, gan mazākas nevalstiskās organizācijas no tuviem un tāliem Latvijas novadiem. Žūrija...

Šī gada 3. decembrī īpašā apbalvošanas ceremonijā tika paziņoti konkursa “Gada balva personu

ar invaliditāti atbalstam” balvu saņēmēji. Konkursu organizēja Tiesībsarga birojs, sadarbībā ar Latvijas Nacionālo bibliotēku un Invalīdu un viņu draugu apvienību “Apeirons”. Galveno balvu un atzinības rakstu saņēmēju vidū ir gan lielākas, gan mazākas nevalstiskās organizācijas no tuviem un tāliem Latvijas novadiem.

Žūrija kopsummā vērtēja 52 pieteikumus septiņās nominācijās. Zemāk uzskaitītas nominācijas:

 

  • Nominācija “Skaļākā balss”;
  • Nominācija “Nodarbinātības veicinātājs”;
  • Nominācija “Digitālās integrācijas veicinātājs”;
  • Nominācija “Pakalpojumu nodrošinātājs”;
  • Nominācija “Izglītības veicinātājs”;
  • Nominācija “Sociālā kampaņa”;
  • Nominācija “Bērnu ar invaliditāti aizstāvis”.

Cilvēku ar īpašam vajadzībām biedrība “Motus Vita” saņēma atzinību nominācijā “Sociālā kampaņa”. Žūrijas locekļu vidū bija Latvijas Nacionālā bibliotēkas direktors Andris Vilks, Invalīdu un viņu draugu apvienības “Apeirons” valdes priekšsēdētājs Ivars Balodis, Labdarības fonda “Ziedot.lv” vadītāja Rūta Dimanta, operdziedātāja Evita Zālīte, Saeimas Sociālo un darba lietu komisijas priekšsēdētāja Aija Barča, Latvijas radio žurnālists Aidis Tomsons un Latvijas Republikas tiesībsargs Juris Jansons.