Teātris, kāds tas ir?

Mūs visus saista teātris kā skatītājus. Bet kā tad īsti top šī teātra maģija – izrāde? Kas par brīnumdariem to rada? Kā viņi to dara? gada 12. martā Happy Art Museum telpās esam iesākuši iepazīt teātri. Ceļojums uz teātra pasauli bija ļoti saistošs un jautrs pateicoties Abam Hercbaham – režisoram, teātra AbaŽur mākslinieciskajam vadītājam, un...

Mūs visus saista teātris kā skatītājus. Bet kā tad īsti top šī teātra maģija – izrāde? Kas par brīnumdariem to rada? Kā viņi to dara?

  1. gada 12. martā Happy Art Museum telpās esam iesākuši iepazīt teātri.

Ceļojums uz teātra pasauli bija ļoti saistošs un jautrs pateicoties Abam Hercbaham – režisoram, teātra AbaŽur mākslinieciskajam vadītājam, un Borisam Levi – komponistam, teātra producentam.

Esam uzzinājuši daudz jauna un interesanta. Sajūtām, ko nozīmē būt aktierim, pēkšņi kļūstot par dalībniekiem improvizētajā orķestrī Abas Hercbaha vadībā. Par prieku visiem klātesošajiem esam pat izpildījuši vienu mūzikas darbu!

Izrādās, ka daudzas metodes, ko izmanto aktieru sagatavošanā, var būt ārkārtīgi noderīgas arī cilvēkiem ar īpašām vajadzībām. Šādu metožu pielietošana ļauj būtiski attīstīs savas iekšējās spējas.

Mēs visi nepacietīgi gaidām arī turpmākas iespējas izbaudīt aizraujošo teātra gaisotni.