Teātra māksla kā dzīvesveids

9. aprīlī teātra cienītāji no organizācijas MOTUS VITA  pulcējās apbrīnojami skaistajā, vēsturiskajā Svētās Ģimenes mājas zālē, kuras sienas ir piesūcinātas ar senu gadsimtu vēsturi. Tikšanās tika veltīta teātrim. Svetlana Keneciusa, “Brīvo aktieru savienības” dramaturģe un teātra režisore, radošās apvienības “Atmosfēra” mākslinieciskā vadītāja mums pastāstīja daudz interesanta par teātra dzīvi. Mēs runājām par daudz ko. Kur...

9. aprīlī teātra cienītāji no organizācijas MOTUS VITA  pulcējās apbrīnojami skaistajā, vēsturiskajā Svētās Ģimenes mājas zālē, kuras sienas ir piesūcinātas ar senu gadsimtu vēsturi. Tikšanās tika veltīta teātrim. Svetlana Keneciusa, “Brīvo aktieru savienības” dramaturģe un teātra režisore, radošās apvienības “Atmosfēra” mākslinieciskā vadītāja mums pastāstīja daudz interesanta par teātra dzīvi.
Mēs runājām par daudz ko. Kur tiek ņemtas idejas, kā tās apkopot un organizēt spēlē, kādi ir auditorijas uztveres noteikumi. Svetlana mums parādīja dažas interesantas metodes, kuras tiek izmantotas aktieru sagatavošanā un kuras mēs visi varam pielietot ikdienas dzīvē. Katrs no mums izstāstīja, ko viņš sagaida no šī projekta, un ko vēlētos iemācīties. Noslēgumā mēs nolēmām reāli ienirt teātra gudrībās. Priekš mums tas ir ļoti interesanti!
Paldies Svetlanai Kenecius par ļoti interesanto tikšanos!
Mēs pateicamies Svētās Ģimenes Māja par sadarbību!