“Mans četrkājainais draugs”

2016. gada16. aprīlī “ROYAL CANIN Dino Arena” laukumā notika interesanta un neparasta darbība. Latviešu māksliniece Līga Zīle piedāvāja savas satriecošās gleznas par suņiem, stāstīja par savu darbu un palīdzēja katram dalībniekam izgatavot krāsainu un neatkārtojamu sava suņa gleznu. Un tajā pat laikā kinologi Laila Skrodele, Ingūna Ose, Rasa Buše, Guntis Skrodelis un Andrejs Ščedrins no...

2016. gada16. aprīlī “ROYAL CANIN Dino Arena” laukumā notika interesanta un neparasta darbība. Latviešu māksliniece Līga Zīle piedāvāja savas satriecošās gleznas par suņiem, stāstīja par savu darbu un palīdzēja katram dalībniekam izgatavot krāsainu un neatkārtojamu sava suņa gleznu.
Un tajā pat laikā kinologi Laila Skrodele, Ingūna Ose, Rasa Buše, Guntis Skrodelis un Andrejs Ščedrins no organizācijas Bezvests.lv parādīja unikālu šovu ar saviem apbrīnojamajiem četrkājainajiem mīluļiem. Apbrīna, prieks, mīlestība, pārsteigums, draudzīgums – šīs sajūtas dominēja pasākumā.
Liels paldies māksliniecei Līga Zīle, dalībniekiem un organizācijas bezvests.lv mīluļiem, Suņu skola Dino ARENA vadībai un personālam. Pateicamies Svetlanai Ziminai – Ginterei par veiksmīgu pasākuma atspoguļošanu.