Teātra pasaule

aprīlī „Svētās Ģimenes Mājā” Svetlana Keneciusa, teātra „Brīvo aktieru biedrība” dramaturģe un režisore, radošās apvienības „Atmosfēra” mākslinieciskā vadītāja, organizēja kārtējo tikšanos ar organizācijas „MOTUS VITA” teātra cienītājiem. Teātris ir sintētiskā māksla. Ar katru jaunu tikšanos mēs arvien vairāk apzināmies, cik daudz īpašību nepieciešams attīstīt sevī, lai dzīvē justos drošāk. Mēs atainojām savas ikdienišķās darbības, dzērām...

  1. aprīlī „Svētās Ģimenes Mājā” Svetlana Keneciusa, teātra „Brīvo aktieru biedrība” dramaturģe un režisore, radošās apvienības „Atmosfēra” mākslinieciskā vadītāja, organizēja kārtējo tikšanos ar organizācijas „MOTUS VITA” teātra cienītājiem.

Teātris ir sintētiskā māksla. Ar katru jaunu tikšanos mēs arvien vairāk apzināmies, cik daudz īpašību nepieciešams attīstīt sevī, lai dzīvē justos drošāk.

Mēs atainojām savas ikdienišķās darbības, dzērām tēju, ieveidojām matus, adījām un pat cepām šašliku, neturot rokās šo darbību veikšanai nepieciešamos priekšmetus, bet tikai tēlojot šīs darbības. Tas nebija vienkārši, bet ārkārtīgi interesanti. Mēs mēģinājām iztēloties sevi bērnu lomā. Mēs spēlējām. Jo ideālie aktieri ir bērni. Viņi no visas sirds tic savai iedomu pasaulei.

Mēs pateicamies Svetlanai Keneciusai par šo interesanto tikšanos!

Mēs pateicamies „Svētās Ģimenes Mājai” par sadarbību!

Mēs pateicamies Jeļenai Aļoškinai par brīnišķīgajām fotogrāfijām!