Borisa un Ināras Teterevu fonda apbalvojums

Piektdien, 20. maijā, atskatoties uz piecos fonda darbības gados paveikto, Borisa un Ināras Teterevu fonds pasākumā “Ne adatai kur nokrist” godināja labdarības un brīvprātīgā darba veicējus no visas Latvijas. Fonda godinājumu par sasniegumiem saņēma 12 organizācijas. Fonda pasākumā atzīmēja arī cilvēku ar īpašām vajadzībām biedrību “MOTUS VITA” un tās valdes priekšsēdētāju Valēriju Rakovu par ievērojamu veikumu Latvijā...

Piektdien, 20. maijā, atskatoties uz piecos fonda darbības gados paveikto, Borisa un Ināras Teterevu fonds pasākumā “Ne adatai kur nokrist” godināja labdarības un brīvprātīgā darba veicējus no visas Latvijas. Fonda godinājumu par sasniegumiem saņēma 12 organizācijas.

Fonda pasākumā atzīmēja arī cilvēku ar īpašām vajadzībām biedrību “MOTUS VITA” un tās valdes priekšsēdētāju Valēriju Rakovu par ievērojamu veikumu Latvijā un ārvalstīs, mudinot cilvēkus ar nopietniem veselības traucējumiem nepadoties grūtībām un sniedzot atbalstu viņiem un viņu ģimenēm.

“Esam gandarīti un pateicīgi par mūsu kopīgi paveikto šajos gados. Ticam, ka paveiktais un sasniegtais maina pasauli ap mums, padarot to labestīgāku, sakoptāku un sirdsgudrāku. Mēs neapstāsimies. Un zinām, ka Jūs būsiet kopā ar mums!” pauž mecenāti Boriss un Ināra Teterevi.