Jurija Kušpelo runas mākslas meistarklašu cikls

No 30. maijam līdz 3. jūnijam, Svētās Ģimenes Mājā, biedrība MOTUS VITA organizēja runas mākslas nodarbību ciklu, ko vadīja profesionālais aktieris, ziņu vadītājs Pirmajā Baltijas kanālā Jurijs Kušpelo. Dalībnieki aizraujoši klausījās Jurija teiktā jau no pirmajām minūtēm. Viņam ir fantastiska harizma! Kā pareizi veidot teikumu, kur jāliek uzsvars, ka pārvaldīt savu balsi – par šo...

No 30. maijam līdz 3. jūnijam, Svētās Ģimenes Mājā, biedrība MOTUS VITA organizēja runas mākslas nodarbību ciklu, ko vadīja profesionālais aktieris, ziņu vadītājs Pirmajā Baltijas kanālā Jurijs Kušpelo.

Dalībnieki aizraujoši klausījās Jurija teiktā jau no pirmajām minūtēm. Viņam ir fantastiska harizma!

Kā pareizi veidot teikumu, kur jāliek uzsvars, ka pārvaldīt savu balsi – par šo un citiem runas mākslas noslēpumiem varēja uzzināt teātra mākslas programmas ietvaros, ko Motus Vita realizē visa 2016.gada garumā. Apmācības procesā Jūrijs palīdzēja apzināties katra dalībnieka vājās vietas un uzreiz piedāvāja risinājumus. Galvenais uzdevums bija iemācīt runāt pārliecinoši ne tikai paziņu lokā, bet arī uzstājoties publiski.

Tagad katrs no mums saprot, pie kā ir jāpiestrādā majās un kā tieši tas ir jādara, ja vēlies, lai citi dzird tevi un uzklausa.