Radošais vakars kopā ar aktrisi Tatjanu Lukašenkovu

Mēs labi zinām, kas ir teātris kā skatītāji. Bet kā rodas šīs brīnišķīgās aktieru spēles? Kas ir tie cilvēki, kas uzbur šo pasaku uz skatuves un kā viņi to dara? Atbildes uz šiem jautājumiem organizācijas MOTUS VITA biedri un mūsu viesi saņēma 2016.gada 18.septembrī. Profesijas noslēpumos dalījās Rīgas krievu teātra aktrise Tatjana Lukašenkova, kas ne...

Mēs labi zinām, kas ir teātris kā skatītāji. Bet kā rodas šīs brīnišķīgās aktieru spēles? Kas ir tie cilvēki, kas uzbur šo pasaku uz skatuves un kā viņi to dara? Atbildes uz šiem jautājumiem organizācijas MOTUS VITA biedri un mūsu viesi saņēma 2016.gada 18.septembrī. Profesijas noslēpumos dalījās Rīgas krievu teātra aktrise Tatjana Lukašenkova, kas ne tikai atklāti pastāstīja par savu ilggadējo profesionālo ceļu, bet arī parādīja sava talanta citu šķautni – kā dziedātāja. Priekšnesumā piedalījās lieliski mūziķi.

Vakars norisinājās īpašajā mākslas galerijas Happy Art Museum gaisotnē.

„Mīlestība! Mīlestība pret saviem tuvajiem, profesiju!” – tā Tatjana par to, kas viņai palīdz sarežģītajās situācijās, kas notiek jebkura cilvēka dzīvē.