Motus Vita biedri izstādē „Prado 12 raksturi”

Izsakām pateicību Borisa un Ināras Teterevu fondam, kas Motus Vita biedriem uzdāvināja iespēju baudīt īstu mākslu. Muzejā „Rīgas birža” no 25.marta līdz 16.jūlijam apskatāma unikāla gleznu kolekcija no pasaulslavena muzeja „Prado”. Divpadsmit meistardarbi gadsimtiem priecējuši miljoniem skatītāju Spānijas lielākajā muzejā, bet tagad, ar Borisa un Ināras Teterevu atbalstu tapusi pirmā ekspozīja Baltijas valstīs. Šī ir...

Izsakām pateicību Borisa un Ināras Teterevu fondam, kas Motus Vita biedriem uzdāvināja iespēju baudīt īstu mākslu. Muzejā „Rīgas birža” no 25.marta līdz 16.jūlijam apskatāma unikāla gleznu kolekcija no pasaulslavena muzeja „Prado”. Divpadsmit meistardarbi gadsimtiem priecējuši miljoniem skatītāju Spānijas lielākajā muzejā, bet tagad, ar Borisa un Ināras Teterevu atbalstu tapusi pirmā ekspozīja Baltijas valstīs. Šī ir mecenātu dāvana Latvijas Republikas simtgadei.

Organizācijas Motus Vita biedri apmeklēja izstādi gida pavadībā, kas ļāva ne tikai izbaudīt mākslu, bet arī uzzināt par gleznu vēsturi un izcilo mākslinieku biogrāfiju. Ekspozīcijai atlasīti divpadsmit sieviešu portreri un žanra gleznas ar reliģisku un alegorisku saturu, kas paver plašas traktējuma iespējas.

Foto: Jeļena Aļoškina