Labdarības pasākums ar glābējsuņu dalību

3. decembrī t/c Dino Zoo Pasaule norisinājās labdarības pasākums «Krāsainās ķepas”, kurā piedalījās Latvijas mākslinieki, apvienības Bezvests.lv kinologi un viņu četrkājāinie draugi – glābējsuņi. Pasākumu organizēja: cilvēku ar īpašām vajadzībām biedrība MOTUS VITA. Visi interesenti varēja noskatīties glābējsuņu šovu, piedalīties temātiskā mākslas darba tapšanā profesionālā mākslinieka pavadībā un pakomunicēt ar domubiedriem patīkamā gaisotnē. „Vienā vietā...

3. decembrī t/c Dino Zoo Pasaule norisinājās labdarības pasākums «Krāsainās ķepas”, kurā piedalījās Latvijas mākslinieki, apvienības Bezvests.lv kinologi un viņu četrkājāinie draugi – glābējsuņi. Pasākumu organizēja: cilvēku ar īpašām vajadzībām biedrība MOTUS VITA.

  1. Visi interesenti varēja noskatīties glābējsuņu šovu, piedalīties temātiskā mākslas darba tapšanā profesionālā mākslinieka pavadībā un pakomunicēt ar domubiedriem patīkamā gaisotnē.

    „Vienā vietā satikušises cilvēki, suņi un krāsas,” stāsta māksliniece Līga Zīle, kas speciāli pasākumam sagatavoja krāsojamas lapas bērniem un pieaugušajiem ar suņu attēliem. Dalībnieki ar prieku piedalījās kopējā mākslas darba tapšanā.

    Pasākuma programma sākās ar glābējsuņu šovu. Bezvests.lv kinologi demonstrēja kā četrkājāinie draugi palīdz meklēt pazudušus cilvēkus. Pēc šova bija iespēja uzdod jautājumus kinologiem un nobildēties ar suņiem. Bērniem īpaši patika cirka triki suņu izpildījumā.

    MOTUS VITA jau ne pirmo gadu organizē pasākumus, un šoreiz aicināja arī bērnus no nelabvēlīgām ģimenēm, cilvēkus ar ierobežotām iespējām, lai dāvinātu viņiem svētku sajūtu pirms Ziemassvētkiem.