Seminārs „Drošība un komforts”

Pateicoties Latvijas ergoterapeitu asociācijas atbalstam mums izdevās organizēt semināru ciklu cilvēkiem ar ierobežotām iespējām par drošību un komfortu viņu ikdienā. Šī ir pilna informācija par to kā saņemt un pareizi lietot tehniskos palīglīdzekļus, ievērojot kritienu risku faktorus. Seminārā LEA Studentu apakšgrupas un RSU Ergoterapijas studiju programmas studentes – Sabīne Mikulāne, Anita Gžibovska un Jana Bagņana...

Pateicoties Latvijas ergoterapeitu asociācijas atbalstam mums izdevās organizēt semināru ciklu cilvēkiem ar ierobežotām iespējām par drošību un komfortu viņu ikdienā.

Šī ir pilna informācija par to kā saņemt un pareizi lietot tehniskos palīglīdzekļus, ievērojot kritienu risku faktorus.

Seminārā LEA Studentu apakšgrupas un RSU Ergoterapijas studiju programmas studentes – Sabīne Mikulāne, Anita Gžibovska un Jana Bagņana izglītoja biedrības “MOTUS VITA” biedrus un semināra dalībniekus par tehnisko palīglīdzekļu aprites sistēmu, alternatīvām iespējām tehnisko palīglīdzekļu saņemšanā un profilakses pamatprincipiem. Seminārā piedalījās arī praktizējoši ergoterapeiti Toms Bērants un Aleksandrs Grjadovojs, kas sniedza atbildes uz dalībnieku jautājumiem.

Pirmais seminārs ir tikai sākums lielajai programmai, kas vērsta uz cilvēku ar īpašajām vajadzībām dzīves kvalitātes uzlabošanai.