Trenings labsajūtai un motivācijai

Nav noslēpums, ka fiziskā veselība ir cieši saistīta ar mūsu iekšējo stāvokli. Pārvaldīt emocijas ir vieglāk, kad saproti sevi, apzinies savas iespējas, turklāt objektīvi vērtē savus kompleksus un psiholoģiskas barjeras. Jo dziļāk izzinām sevi, jo augstāka ir mūsu pašpārliecinātība. Ar tādu pamatu ir daudz vieglāk veidot interešu loku un realizēties izvēlētajā jomā! Kārtējo reizi Motus...

Nav noslēpums, ka fiziskā veselība ir cieši saistīta ar mūsu iekšējo stāvokli. Pārvaldīt emocijas ir vieglāk, kad saproti sevi, apzinies savas iespējas, turklāt objektīvi vērtē savus kompleksus un psiholoģiskas barjeras. Jo dziļāk izzinām sevi, jo augstāka ir mūsu pašpārliecinātība. Ar tādu pamatu ir daudz vieglāk veidot interešu loku un realizēties izvēlētajā jomā!

Kārtējo reizi Motus Vita biedri satikušies treningā, kas palīdz izvairīties no iekšējā sasprindzinājuma un aktivizēt savas spējas. Īpašu metodi izstrādājuši Tatjana Čerkovska – art-platformas “Stadia” vadītāja, aktrise, teātra mākslas pedagoģe, un Andrejs Garkavi – “Stadia” art-direktors, aktieris, režisors. Nodarbības notiek programmas „Atvērtais teātris” ietvaros.

Teātra meistarklases sniedz iespēju katram piepildīt iekšējo pasauli ar gaišām sajūtām. Noteikti piekritīsiet, ka tas palīdz skatīties uz pasauli ar prieku, jo tieši šīs spējas tik ļoti trūkst cilvēkiem, kas saskarušies ar dažādiem ierobežojumiem.