Inkluzīvais teātris

Vai kādreiz esat mēģinājuši radīt etīdes pēc fiziskās darbības atmiņas? Ārkārtīgi aizraujoši. Nav nemaz tik viegli vienkārši “zilā gaisā” un bez vārdiem ticami parādīt, kā Jūs, piemēram, glaudāt kaķi. Un tagad zirgu? Un kā ar čūsku? Šo metodi pielieto profesionālo aktieru sagatavošanā, toties tā ir neticami lietderīga arī visiem pārējiem. Bet cilvēkiem ar atsevišķiem fiziskiem...

Vai kādreiz esat mēģinājuši radīt etīdes pēc fiziskās darbības atmiņas? Ārkārtīgi aizraujoši. Nav nemaz tik viegli vienkārši “zilā gaisā” un bez vārdiem ticami parādīt, kā Jūs, piemēram, glaudāt kaķi. Un tagad zirgu? Un kā ar čūsku?

Šo metodi pielieto profesionālo aktieru sagatavošanā, toties tā ir neticami lietderīga arī visiem pārējiem. Bet cilvēkiem ar atsevišķiem fiziskiem ierobežojumiem vispār ļauj atklāt jaunas uztveres šķautnes.

Vakar, pēdējā pavasara dienā, Svētās Ģimenes Mājas skaistajā zālē notika kārtējā teātra mākslas nodarbība mūsu iemīļoto skolotāju – profesionālo aktieru un režisoru Tatjanas Čerkovskas un Andreja Garkavi (STADIA mākslas platforma) vadībā. No visas sirds pateicamies par Jūsu darbu un pozitīvu attieksmi!