Gara buras

gada 13. jūnijā Rīgas Buru sporta centrā startēja starptautiskās humanitārās misijas “Gara buras” sešpadsmitais posms Baltijas jūrā. Programmas ietvaros notika buru kuģu regate, kurā piedalījās trīs jahtas ar kombinētu ekipāžu. Tas nozīmē, ka cilvēki ar invaliditāti kļuva par pilnvērtīgiem komandas biedriem un pildīja noteiktas funkcijas, klausot jahtu kapteiņu pavēlēm. Neticami emocionālas izvērtās šīs sacensības, gan pašiem...

  1. gada 13. jūnijā Rīgas Buru sporta centrā startēja starptautiskās humanitārās misijas “Gara buras” sešpadsmitais posms Baltijas jūrā. Programmas ietvaros notika buru kuģu regate, kurā piedalījās trīs jahtas ar kombinētu ekipāžu. Tas nozīmē, ka cilvēki ar invaliditāti kļuva par pilnvērtīgiem komandas biedriem un pildīja noteiktas funkcijas, klausot jahtu kapteiņu pavēlēm. Neticami emocionālas izvērtās šīs sacensības, gan pašiem dalībniekiem, gan skatītājiem, kas vēroja regati no divu katamarānu klājiem.

Pēc regates beigām pasākuma dalībnieki no dažādām valstīm apmainījās viedokļiem par cilvēku ar invaliditāti iespējām, to lomu sabiedrības dzīvē, par savstarpējo palīdzību un sadarbības nepieciešamību.

Šo brīnišķīgo dienu noslēdza inkluzīvais koncerts, kurā piedalījās Nastja Proskurjakova un Vlada Hmeļevska, kā arī Kristīnes Korvinas vokālās klases izpildītāji.