Palīdzība bērniem

“Bērni ir mūsu nākotne”. Šo frāzi zina ikviens, kā arī ikviens vēlas, lai mūsu nākotne būtu gaiša un laimīga. Arī mēs sniedzām savu artavu gaišās nākotnes veidošanā – palīdzējām bērniem ar īpašām vajadzībām un esam pateicīgi liktenim par šādu iespēju. Kopš 2011. gada mūsu organizācija palīdz nodrošināt cilvēkus ar īpašām vajadzībām ar viņiem nepieciešamajiem tehniskajiem palīglīdzekļiem....

“Bērni ir mūsu nākotne”. Šo frāzi zina ikviens, kā arī ikviens vēlas, lai mūsu nākotne būtu gaiša un laimīga. Arī mēs sniedzām savu artavu gaišās nākotnes veidošanā – palīdzējām bērniem ar īpašām vajadzībām un esam pateicīgi liktenim par šādu iespēju.

Kopš 2011. gada mūsu organizācija palīdz nodrošināt cilvēkus ar īpašām vajadzībām ar viņiem nepieciešamajiem tehniskajiem palīglīdzekļiem. Programmas pastāvēšanas laikā esam snieguši palīdzību veselai virknei organizāciju un tūkstošiem cilvēku ar īpašām vajadzībām. Tehnisko palīglīdzekļu izmantošana palīdz mazināt ierobežojumus, ko uzliek slimība vai trauma, šādi atklājot vairāk iespēju cilvēka pašrealizācijai.

Nesen esam nodevuši dāvinājumā tehniskos palīglīdzekļus trijām organizācijām, kas strādā ar bērniem ar īpašām vajadzībām:

  • Rīgas 2. speciālā internātpamatskola;
  • bērnunams – patversme “PRIEDĪTE”;
  • Sociālo pakalpojumu centrs “Terēzes māja”.

Jebkura iespēja kopīgi veidot mūsu gaišo nākotni iedvesmo!