Drāmas terapija

Rudens. Aiz loga līst lietus, bet Svētās Ģimenes Mājas telpās gaisotne ir prieka un radošuma piepildīta. Šeit notiek kārtējā teātra studijas nodarbība, kuru vada mūsu skolotāji – Tatjana Čerkovska, “Stadia” mākslas platformas vadītāja, aktrise, teātra pedagoģe, un Andrejs Garkavi, “Stadia” mākslas platformas mākslinieciskais direktors, aktieris, režisors. Vēl Senajā Ēģiptē, trīs tūkstošus gadus pirms mūsu ēras,...

Rudens. Aiz loga līst lietus, bet Svētās Ģimenes Mājas telpās gaisotne ir prieka un radošuma piepildīta. Šeit notiek kārtējā teātra studijas nodarbība, kuru vada mūsu skolotāji – Tatjana Čerkovska, “Stadia” mākslas platformas vadītāja, aktrise, teātra pedagoģe, un Andrejs Garkavi, “Stadia” mākslas platformas mākslinieciskais direktors, aktieris, režisors.

Vēl Senajā Ēģiptē, trīs tūkstošus gadus pirms mūsu ēras, faraons Amenhoteps ieteica teātra, deju un mūzikas izrādes kā līdzekli iedzīvotāju atveseļošanai. Šī metode darbojas arī šodien. Līdz ar katru nodarbību mēs, dalībnieki, izjūtam, ka kļūstam labāki, ka pieaug mūsu ticība saviem spēkiem, ka atrodam un novēršam iekšējos psiholoģiskos blokus un attīstām savas spējas. Bet kolektīvajos uzdevumos tiek trenēta uzmanība pret partneri, tempa un ritma izjūta, novērošanas spēja – darbojoties komandā šīs īpašības ir vienkārši neaizstājamas.

Nodarbībās gūtās iemaņas palīdz piepildīt mūsu dzīvi ar gaismu, prieku un radošumu, kas, savukārt, veicina spēku pieplūdumu un uzlabo veselību.