Skaistums izglābj pasauli

Pēdējo gadu laikā ir sasniegts daudz, lai apkārtējā vide kļūtu pieejamāka cilvēkiem ar īpašām vajadzībām. Mūsuprāt, ne mazāk svarīgi ir arī veicināt pozitīvās izmaiņas pašu cilvēku apziņā – nepieciešams atbalstīt ticību sev un saviem spēkiem, pārliecību savā unikalitātē un skaistumā. Tieši ar šo domu mūsu organizācijas MOTUS VITA pārstāvji iesaistījās rudens-ziemas kolekcijas modes šovā, ko...

Pēdējo gadu laikā ir sasniegts daudz, lai apkārtējā vide kļūtu pieejamāka cilvēkiem ar īpašām vajadzībām. Mūsuprāt, ne mazāk svarīgi ir arī veicināt pozitīvās izmaiņas pašu cilvēku apziņā – nepieciešams atbalstīt ticību sev un saviem spēkiem, pārliecību savā unikalitātē un skaistumā. Tieši ar šo domu mūsu organizācijas MOTUS VITA pārstāvji iesaistījās rudens-ziemas kolekcijas modes šovā, ko rīkoja apģērbu veikalu tīkls META.

Šajā dienā mūsu modeļi kārtējo reizi pierādīja apkārtējiem, bet vispirms pašiem sev, ka pat ar zināmiem fiziskiem ierobežojumiem var izskatīties skaistiem, būt aktīviem, pašpārliecinātiem un ļoti pozitīviem. Bet skatītāji smaidīja un aplaudēja mūsu drosmīgajiem modeļiem.