Seminārs “Kur ņemt veselību?”

Domas, emocijas, ēdiens, fiziskā slodze – kas no tā visa ietekmē mūsu veselību un kādā mērā? Kā paaugstināt atsevišķu faktoru pozitīvo ietekmi un mazināt negatīvo? Kā sakārtot prioritātes un rast savu, individuālu līdzsvaru? 2019. gada 18. oktobrī Svētās Ģimenes Māja telpās Valerijs Rakovs organizēja sarunu par veselību, kuras ietvaros dalījās ar savu pieredzi iekšējo ķermeņa rezervju aktivizēšanā....

Domas, emocijas, ēdiens, fiziskā slodze – kas no tā visa ietekmē mūsu veselību un kādā mērā? Kā paaugstināt atsevišķu faktoru pozitīvo ietekmi un mazināt negatīvo? Kā sakārtot prioritātes un rast savu, individuālu līdzsvaru? 2019. gada 18. oktobrī Svētās Ģimenes Māja telpās Valerijs Rakovs organizēja sarunu par veselību, kuras ietvaros dalījās ar savu pieredzi iekšējo ķermeņa rezervju aktivizēšanā.

Lūk, ko stāsta šīs tikšanās dalībnieki.

Valērija Aleksandrova: “Uzzināju daudz interesanta, svarīga un noderīga par to, kā turpmāk būt veselai un aktīvai. Īpaši vērtīgi ir tas, ka ar savu pieredzi un zināšanām dalījās cilvēks – praktiķis,  kurš ne tikai pats nonāca līdz paustajām atklāsmēm, bet arī daudz ko piedzīvoja personīgi un guva pozitīvus rezultātus. Turklāt Valērijs spēja saprotamā veidā pastāstīt par to auditorijai un iedvesmoja apkārtējos aktīvai un pozitīvai attieksmei pret dzīvi”.

Tatjana Broņicka: “Šī bija lieliska, iedvesmojoša un saturīga tikšanās. Atklāts stāsts par viena cilvēka dzīvi. Uzklausījām interesantas domas par to, kā padarīt dzīvi labāku, gaišāku, bet gala rezultātā arī uzlabot veselību pateicoties pareizai attieksmei pret sevi, pret slimību un problēmām, kas neizbēgami skar ikvienu”.