Atrast atbalstu

Šajā neierastajā laikā visa cilvēce ir sastapusies ar netipiskiem dzīves apstākļiem. Kad burtiski sastingst daudzas dzīves jomas un cilvēks nokļūst būtisku ierobežojumu apstākļos, mēs sazinājāmies ar dažiem MOTUS VITA organizācijas dalībniekiem un palūdzām atbildēt uz diviem jautājumiem: Kā Jūs jūtaties šā brīža situācijā? Jūs protat pārvarēt dzīves grūtības. Ko Jūs gribētu novēlēt cilvēkiem šodien? Lilija...

Šajā neierastajā laikā visa cilvēce ir sastapusies ar netipiskiem dzīves apstākļiem. Kad burtiski sastingst daudzas dzīves jomas un cilvēks nokļūst būtisku ierobežojumu apstākļos, mēs sazinājāmies ar dažiem MOTUS VITA organizācijas dalībniekiem un palūdzām atbildēt uz diviem jautājumiem:

  1. Kā Jūs jūtaties šā brīža situācijā?
  2. Jūs protat pārvarēt dzīves grūtības. Ko Jūs gribētu novēlēt cilvēkiem šodien?

Lilija Mucelan

Es šajā situācijā jūtos neparasti dīvaini. Esmu pieradusi, ka bez citu atbalsta diezgan bieži netieku vēlamajā galamērķī. Taču tagad situācija ir tāda, ka nevis netieku, bet nedrīkst. Virtuālā maņa manī nav aktivizējusies tādā mērā, lai es pilnvērtīgi izbaudītu dzīvi attālināti. Daudzi cilvēki arī pirms krīzes ir dzīvojuši savā ziņā attālināti, jo dažādu iemeslu dēļ tiem nebija iespējas pārvietoties vēlamajā virzienā. Es nezinu vai protu pārvarēt grūtības. Tās ir jāpārvar! To nevar prast un neprast, tas ir process, kurā cilvēks iekļūst un svarīgi ir tas, kāds viņš no tā izkļūst.

Maksims Dobenbergs

Es personīgi jūtos lieliski, neizjūtu paniku vai kādu diskomfortu šajā situācijā. Paldies Dievam, esmu vesels, modrs un jautrā prātā. Pateicoties savam ikdienas stāvoklim esmu iemācījies jebko uztvert kā jaunu dzīves pārbaudījumu, tāpēc esmu absolūtu mierīgs, ko novēlu arī jums. Diemžēl, kārtējo reizi mēs visi kļuvām par apstākļu ķīlniekiem, un ietekmēt kaut ko globāli acīmredzami nespējam. Toties varam pasargāt savus tuviniekus. Tāpēc novēlu visiem pacietību, veselību, mīlestību un laimi! Drīzumā tas viss beigsies, un mēs priecāsimies par siltu vasaru, peldēsimies un sauļosimies.

Jeļena Ļevčenko

  1. Šajā situācijā brīžiem izjūtu trauksmi, tomēr cenšos to pārvarēt un izkopt labu garastāvokli.
  2. Cilvēkiem gribētu novēlēt ticību, kas dotu stabilu atbalstu jebkuros dzīves apstākļos, labu psiholoģisku noturību.