Neirodinamiskās zīmēšanas tehnikas

Neirografika pārsteidza, apbūra un aicināja mūs ieskatīties un sajust sevi. Neticami aizraujoša tehnika! Brīnišķīga nodarbība ar neirografikas instruktori Ingu Lukašinsku. Nodarbības sākumā Inga pastāstīja par metodes būtību, iepazīstināja ar atsevišķām neirodinamiskās zīmēšanas tehnikām, kas ļauj: mainīt esošos, bieži neefektīvus uzvedības modeļus; atklāt savu radošo potenciālu; plānot / modelēt vēlamos nākotnes notikumu scenārijus. Praktiskajā nodarbības daļā...

Neirografika pārsteidza, apbūra un aicināja mūs ieskatīties un sajust sevi. Neticami aizraujoša tehnika! Brīnišķīga nodarbība ar neirografikas instruktori Ingu Lukašinsku.

Nodarbības sākumā Inga pastāstīja par metodes būtību, iepazīstināja ar atsevišķām neirodinamiskās zīmēšanas tehnikām, kas ļauj:

  • mainīt esošos, bieži neefektīvus uzvedības modeļus;
  • atklāt savu radošo potenciālu;
  • plānot / modelēt vēlamos nākotnes notikumu scenārijus.

Praktiskajā nodarbības daļā mēs apguvām autora Pāvela Piskarjova neirografikas tehniku, kas ir viena no jaunākajām radošajām praksēm. Neirografiskā zīmēšana ļauj transformēt problēmas zemapziņas līmenī, novēršot barjeras, harmonizējot un izveseļojot.

Neirografika ir instruments iekšējās spriedzes mazināšanai un pārveidošanai pozitīvā gultnē, vēl viens instruments savas veselības uzturēšanai un uzlabošanai.