Laba pašsajūta ir veselības pamats

Lielisku meistarklasi ar nosaukumu “Laba pašsajūta ir veselības pamats” novadīja mūsu labie draugi fizioterapeite Anna Deimantaite un sertificēta ergoterapeite Sabīne Mikulāne-Dzelzkalēja. Uzzinājām daudz noderīgas un interesantas informācijas par to, ko tieši varam darīt mūsu veselības labad ar pieejamu resursu izmantošanu. Pirmajā meistarklases daļā fizioterapeite Anna Deimantaite pastāstīja par to, kā mūsu domas ietekmē ķermeņa darbību,...

Lielisku meistarklasi ar nosaukumu “Laba pašsajūta ir veselības pamats” novadīja mūsu labie draugi fizioterapeite Anna Deimantaite un sertificēta ergoterapeite Sabīne Mikulāne-Dzelzkalēja. Uzzinājām daudz noderīgas un interesantas informācijas par to, ko tieši varam darīt mūsu veselības labad ar pieejamu resursu izmantošanu.

Pirmajā meistarklases daļā fizioterapeite Anna Deimantaite pastāstīja par to, kā mūsu domas ietekmē ķermeņa darbību, bet mūsu pasaules redzējums un garastāvoklis iedarbojas uz veselības stāvokli un dzīves kvalitāti. Ar konkrētiem piemēriem tika paskaidrots, par ko liecina muskuļu sāpes, kā organismā rodas nelīdzsvarotība, kā atjaunot un uzturēt līdzsvaru. 

Otrajā daļā sertificēta ergoterapeite Sabīne Mikulāne-Dzelzkalēja pastāstīja, kā ergonomikas zināšanas palīdz celt dzīves kvalitātes līmeni, piemeklējot sev ērtākos un efektīvākos tehniskos palīglīdzekļus. Ar konkrētiem un lietderīgiem ieteikumiem apspriedām, cik svarīgi ir prasmīgi iekārtot savu dzīves vidi. 

No visas sirds pateicamies Annai un Sabīnei par šo brīnišķīgo pasākumu!

Jaunākie komentāri
    Categories
    Newsletter
    Twitter
    Could not authenticate you.