Veidosim savu vidi

Rudens nodarbības “Atklātais teātris” programmas ietvaros teātra pedagoģes Tatjanas Čerkovskas un režisora Andreja Garkavi vadībā kā parasti notika Svētās Ģimenes Mājas gaišajās telpās. Turpinām iepazīt sevi un attīstīt savas spējas, kā arī cenšamies atbrīvoties no iekšējā sasprindzinājuma. Ar prātu taču saprotam, ka daudzus mūsu ierobežojumus izdomājam sev paši. Toties saprast ir viens, bet pabīdīt šīs...

Rudens nodarbības “Atklātais teātris” programmas ietvaros teātra pedagoģes Tatjanas Čerkovskas un režisora Andreja Garkavi vadībā kā parasti notika Svētās Ģimenes Mājas gaišajās telpās. Turpinām iepazīt sevi un attīstīt savas spējas, kā arī cenšamies atbrīvoties no iekšējā sasprindzinājuma. Ar prātu taču saprotam, ka daudzus mūsu ierobežojumus izdomājam sev paši. Toties saprast ir viens, bet pabīdīt šīs robežās praksē nav nemaz tik viegli. Toties mēs cenšamies, mācamies.

Kā parasti, nodarbības sākās ar grupas treningu. Šie vingrinājumi domāti uzmanības attīstībai grupā vienam pret otru, koncentrēšanai tagadējā brīdī. Šīs ir svarīgas iemaņas, kas īpaši palīdz ikdienas dzīvē.

Šā rudens galvenais temats bija etīdes par telpu konkrētos izdomātajos apstākļos. Gatavojām etīdes mājās un vēlāk izspēlējām tās kolēģu priekšā. Pēc uzdevuma mums bija jāparāda skatītajam kādu telpu, kurā atradāmies, un obligāti ieviest etīdē kādu notikumu. Šādi, nodarbībās mums ir izdevies kopā ar mūsu tēliem doties uz pirti, izbraukt ar tramvaju, apmeklēt Venēciju un kādas mājas pagrabu, pabūt mākslas galerijā un pat slēpošanas trasē. Cilvēka fantāzijai nav robežu!