MOTUS VITA svētki ART RIGA FAIR 2016 mākslu festivālā

gada 26. novembrī Starptautiskā mākslu festivāla ART RIGA FAIR 2016 ietvaros, ar Borisa un Ināras Teterevu fonda atbalstu, cilvēku ar īpašām vajadzībām biedrība MOTUS VITA sarīkoja svētkus tās dalībniekiem un draugiem. Bieži vien pacientus, kas sirgst ar smagām slimībām, nomoka sajūta, ka viņi nav nevienam vajadzīgi, nav pieprasīti vai interesanti. Tie cilvēki, kuri slimības laikā cīnās...

  1. gada 26. novembrī Starptautiskā mākslu festivāla ART RIGA FAIR 2016 ietvaros, ar Borisa un Ināras Teterevu fonda atbalstu, cilvēku ar īpašām vajadzībām biedrība MOTUS VITA sarīkoja svētkus tās dalībniekiem un draugiem.

Bieži vien pacientus, kas sirgst ar smagām slimībām, nomoka sajūta, ka viņi nav nevienam vajadzīgi, nav pieprasīti vai interesanti. Tie cilvēki, kuri slimības laikā cīnās ar šīm sajūtām un nosprauž sev konkrētus mērķis ārpus savas slimības, bieži apstādina vai pārvārē slimību un dzīvo interesantu, piesātinātu un pietiekami ilgu mūžu.

Kā pierāda dzīve, vislabāk šajā nolūkā noder radoša izpaušanās un māksla.

“Uz veselību!” – sakām mēs. Tikai paceļam nevis vīna glāzes, bet zīmuli vai otu, un priecīgi ienirstam apreibinošajā radošuma vilnī.

Tieši tāpēc mākslas programmas ir ļoti pieprasītas cilvēku ar īpašām vajadzībām vidū. Māksla neapšaubāmi piešķir mūsu dzīvei jēgu un dāvā prieku.