Pavasara restarts

gada 13. martā Svētās Ģimenes mājas telpās notika interaktīvais seminārs, kuru sagatavoja un prezentēja SIA “SANARE – KRC Jaunķemeri” ergoterapeite Sabīne Mikulāne un audiologopēde Sandra Zdažinska. Semināra mērķis bija iemācīt dalībniekiem vienkāršas iemaņas, kas ļautu sagatavoties pavasarim un vasarai gan fiziski, gan emocionāli. Semināra ietvaros Sabīne pastāstīja par nodarbību vienmērīguma koncepciju un progresīvās muskuļu relaksācijas...

  1. gada 13. martā Svētās Ģimenes mājas telpās notika interaktīvais seminārs, kuru sagatavoja un prezentēja SIA “SANARE – KRC Jaunķemeri” ergoterapeite Sabīne Mikulāne un audiologopēde Sandra Zdažinska. Semināra mērķis bija iemācīt dalībniekiem vienkāršas iemaņas, kas ļautu sagatavoties pavasarim un vasarai gan fiziski, gan emocionāli.

Semināra ietvaros Sabīne pastāstīja par nodarbību vienmērīguma koncepciju un progresīvās muskuļu relaksācijas metodes pamataspektiem. Vēlāk, patīkamas mūzikas pavadījumā visi dalībnieki varēja izbaudīt praksē progresīvās muskuļu relaksācijas metodes ietekmi.

Audiologopēde Sandra Zdažinska pastāstīja mums par pareizas elpošanas nozīmi, par elpošanas tehnikām un metodēm. Sandras vadībā visi dalībnieki apguva pamata vingrinājumus pareizas elpošanas izstrādei.

Nodarbības nobeigumā Sabīne un Sandra atbildēja uz semināra dalībnieku jautājumiem.