Sevis izzināšana

Sevis izzināšana ir savas dzīves un veselības pārvaldīšanas pamatnosacījums. Jo tikai dziļāk izzinot sevi, mēs varam atklāt savas spējas, iespējas un resursus, kā arī noteikt un mazināt traucējošus psiholoģiskos blokus un sasprindzinājumu. Aktiermākslas nodarbības ir lielisks instruments sevis izzināšanai. Mijiedarbība ar komandas biedriem nodarbībās ļauj katram no dalībniekiem iedziļināties sevī kā pētniekam un radītajam. Tajā...

Sevis izzināšana ir savas dzīves un veselības pārvaldīšanas pamatnosacījums. Jo tikai dziļāk izzinot sevi, mēs varam atklāt savas spējas, iespējas un resursus, kā arī noteikt un mazināt traucējošus psiholoģiskos blokus un sasprindzinājumu. Aktiermākslas nodarbības ir lielisks instruments sevis izzināšanai. Mijiedarbība ar komandas biedriem nodarbībās ļauj katram no dalībniekiem iedziļināties sevī kā pētniekam un radītajam. Tajā pašā laikā, jo dziļāka un labāka ir sevis izzināšana, jo vieglāka un efektīvāka sadarbība veidojas ar apkārtējiem. Tas uzlabo cilvēka psihoemocionālo stāvokli, novērš trauksmi, šādi uzlabojot pašsajūtu un palīdzot dzīvot aktīvi un radoši.

Mēs pateicamies teātra pedagoģei Tatjanai Čerkovskai un režisoram Andrejam Garkavi par interesanto, efektīvo un īpaši cilvēcīgo attieksmi. Arī paši Tatjana un Andrejs apgalvo, ka mūsu nodarbībās viņi apgūst daudz jauna.